Titles you rated
BlindRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0