Movies
Ratings
400
The Italian JobRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0- OceansRated ★ 1.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
The RingRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0