Movies
Ratings
172
WhiplashRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0