Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0