Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0