Titles you rated
Ossan's LoveRated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
PornographerRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Behind Your SmileRated ★ 5.0
Wait My YouthRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Before We Get MarriedRated ★ 5.0
Hello Again!Rated ★ 5.0
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 3.0
My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 3.0
Love and RedemptionRated ★ 1.0
Love Better Than ImmortalityRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
BromanceRated ★ 2.0
Unrequited LoveRated ★ 5.0
I've Fallen For YouRated ★ 0.5
My Love, Enlighten MeRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0