Titles you rated
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0