Titles you rated
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0