Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Woman of FireRated ★ 4.5
JawsRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Walk UpRated ★ 5.0
By the StreamRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
SisterRated ★ 0.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Mother and the WhoreRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5