Movies
Ratings
128
SpyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0