Series
Ratings
20
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5