Movies
Ratings
819
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1922Rated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 1.5
One-LineRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0