Series
Ratings
24
Demon SlayerRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0