Movies
Ratings
545
Inside OutRated ★ 4.0
Family MattersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.0