Movies
Ratings
275
Last MileRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
CasperRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0