Titles you rated
Your LetterRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5