Movies
Ratings
166
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0