Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 2.0
ChawRated ★ 1.5
OfficeRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Saving Jessica LynchRated ★ 3.0
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 4.0
White BadgeRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0