Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0