Series
Ratings
36
Criminal MindsRated ★ 4.5
Page TurnerRated ★ 3.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 3.0