Movies
Ratings
225
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Brawl in Cell Block 99Rated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0