Titles you rated
WakakozakeRated ★ 2.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5