Titles you rated
ChicagoRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.5