Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0