Titles you rated
PompeiiRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0