Titles you rated
Your LetterRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 0.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0