Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0