Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0