Titles you rated
Running ManRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Honggildong 2084Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0