Movies
Ratings
733
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 0.5
Escape RoomRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5- Let’s Leaven!Rated ★ 4.0
- YumRated ★ 2.0