Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0