Series
Ratings
60
Blue Spring RideRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0