Series
Ratings
101- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
The Hungry and the HairyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.5
MF GhostRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.0