Titles you rated
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Seventh SealRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
HEART ATTACKRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0