Movies
Ratings
161
ExhumaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0