Titles you rated
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Fortunate ManRated ★ 4.0
The Last Letter from Your LoverRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 3.5
DevotionRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5