Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0