Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0