Titles you rated
Our Souls at NightRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0