Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 4.0- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0