Series
Ratings
340
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0