Titles you rated
- Please Marry MeRated ★ 4.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5