Titles you rated
From HellRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Hard CandyRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0