Series
Ratings
35
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Gegege no KitarouRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5