Movies
Ratings
773
FrankensteinRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Tall GirlRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0