Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
The Liar and His LoverRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Idle MermaidRated ★ 1.0
Missing NineRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 0.5