Titles you rated
BootsRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
Lupin Part 3Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
TrinketsRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 4.0
BabyRated ★ 2.5- Grand ArmyRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0