Movies
Ratings
262
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 3.5
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0