Movies
Ratings
26
Spirited AwayRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5