Movies
Ratings
313
Nine LivesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Elephant SongRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5